رنگ ابرو ؛مانند آرایشگران حرفه ای ابرو های خود را رنگ کنید

رنگ ابرو ؛مانند آرایشگران حرفه ای ابرو های خود را رنگ کنید

همه ی افراد تصور می کنند که رنگ کردن ابرو یک کار ساده و آسان است ولی همین کار ساده و آسان شیوه های ریزی دارد که باعث می شود ظاهری متفاوت به همراه داشته باشد و به زیبایی آن بیافزاید. برخی افراد علاقه ای به رنگ کردن ابرو ندارند و ترجیح می دهند که با یم مداد ابرو به ابروهای شان رنگ دهند. ولی این را بدانید که با آرایش کردن نمی توانید رنگ ابروهای تان را روشن و با موهای بلوندتان هماهنگ کنید. آشنا شدن با تکنیک های رنگ کردن ابرو برای هیچ کس هیچ ضرری ندارد، پس به شما پیشنهد می کنیم که این مطلب را بخوانید.

ادامه مطلب در این سایت

در قدم اول بدانید که آرایش گران همیشه رنگ ابروها را یک درجه تیره از موها می کنند، ولی اکثر افراد با این موضوع موافق نیستند و نظرات شان متفاوت است. به همین دلیل ما در این مطلب نکاتی را به شما در مورد رنگ ابرو ارائه می دهیم.

رنگ ابرورنگ ابرو

موارد مورد نیاز برای رنگ کردن ابرو

1-رنگ مخصوص ابرویی که بتوان برای نقاط حساسی مانند اطراف چشم استفاده کرد.
2- گوش پاک کن و برس رنگی که نوک باریکی دارد.
3-اکسیدانی که مخصوص ابرو می باشد.
4-یک ظرف کوچک که بتوانید مواد را داخلش ترکیب کنید.
5-کرم و یا وازلین برای بخش هایی که دوست ندارید رنگ بگیرد.
6-پنبه برای تمیز کردن رنگ از اروی ابروها.

رنگ پوست مهم است

این نکته را فراموش نکنید که رنگی که بر روی ابروها می گذارید فقط با رنگ موهای تان نشان نمی دهد، رنگ پوست نقش مهمی در نشان دادن رنگ ابرو دارد. به طور مثال اگر رنگ پوستی گندمی و مویی قهوه ای تیره دارید و رنگ ابروهای تان مشکی است این تضاد رنگی زیبایی خاصی را به چهره تان می دهد و اگر موهای تان را بلوند کردید باید رنگ ابروهای تان را یک یا دو درجه روشن تر کنید.

افرادی که رنگ پوستی سبزه دارند و موهای شان را روشن کرده اند به آن ها پیشنهاد می کنیم که رنگ ابروهای شان را یک تا دو درجه نسبت به رنگ ریشه روشن تر کنند، به خاطر اینکه این رنگ ابرو باعث می شود که چهره را زیباتر و بازتر نشان دهد.
کسانی که موهای شان را شرابی و یا فندقی و هر رنگ دیگری که زمینه قرمز رنگ دارد کرده اند با هر رنگ پوستی باید ابروهای شان را تیره رنگ کنند.

کسانی که پوست سفید دارند و موهای شان را زیتونی کرده اند رنگ ابروهای شان را باید یک تا دو درجه روشن از موهای شان کنند و اگر پوستی سبزه دارند باید ابروهای شان را به طور کامل روشن کنند.

رنگ ابرورنگ ابرو

از چه اکسیدانی برای ابرو استفاده کنید؟

به شما توصیه می کنیم که اکسیدانی که برای موهای تان استفاده می کنید به ابروهای تان نزنید. موهای ابرو و مژه چون نسبت به سر موهای کمتری دارند باعث می شود که سریع رنگ بگیرند. بنابراین این را به یاد داشته باشید که از اکسیدان های با شماره پایین استفاده کنید. از اکسیدان هایی که حداقل 1/9 و حداکثر 3 برای مژه های تان استفاده کنید. این را بدانید که مینی اکسیدان برای ابروهای تان هم بسیار مناسب است.

/ 0 نظر / 22 بازدید